Get Adobe Flash player

Grawerka laserowa GPX USB mini

Grawerka laserowa GPX USB mini czyli plotery laserowe GPX USB mini są produkowane według wytycznych naszej firmy.

Obudowa ma podobną stylistykę, a także kolorystykę jak GPX USB. Ploter laserowy GPX USB mini został zaprojektowany dla Klientów, którzy potrzebują do cięcia i grawerowania taniego plotera laserowego co2.

W chwili obecnej jest to najmniejszy oraz najtańszy  laser co2 w naszej ofercie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby laser GPX USB mini spełniał oczekiwania Klientów. Mamy nadzieję, że nowy tańszy ploter laserowy będzie cieszył się tak samym dużym uznaniem jak jego poprzednik, lecz w dużo niższej cenie.

Nowością w powyższym ploterze laserowym jest bezpośrednie wysyłanie plików z programu CorelDraw oraz współpraca z najnowszymi Windows 7 czy 8. Ploter laserowy GPX mini posiada oprogramowanie w języku polskim oraz angielskim, łatwy i intuicyjny interfejs dla użytkownika.

ploter-laserowy-co2-gpx-mini

Grawerka laserowa GPX USB mini

ODWIEDŹ NASZ SKLEP – SPRAWDŹ CENĘ GPX USB MINI

Stół plastra miodu umożliwiający wycinanie małych detali jest w standardzie. Umieszczony nadmuch przy głowicy zapobiega nadpalaniu się materiałów oraz chroni soczewkę przed zabrudzeniem. Regulowany ręcznie stół do wysokości 5 cm umożliwia grawerowanie wyższych przedmiotów. Czerwony punkt umieszczony przy głowicy lasera pokazuje miejsce padania wiązki lasera. Czujnik zabezpieczający tubę lasera przed uszkodzeniem w przypadku braku chłodzenia jest standardowym wyposażeniem. Zadbaliśmy również, aby była możliwa bardzo duża dokładność regulacji mocy na elektronicznym wyświetlaczu – co  0,1 %; 1%; 10%

Grawerka laserowa GPX  mini z nową płytą USB została unowocześniona i zaprojektowana z myślą o nowych Firmach lub działających punktach usługowych które chciałyby rozszerzyć działalność o dodatkowe usługi.

Zaletą grawerki laserowej jest szerokie zastosowanie przy niskim koszcie zakupu oraz eksploatacji. Pozwala na cięcie i grawerowanie materiałów na polu roboczym 300 x 200 mm.

Znajdzie ona również zastosowanie w celach hobbistycznych takich jak modelarstwo. Dzięki niewielkim gabarytom zmieści się na biurku i pozwoli na wykonywanie wielu prac.